Web Partner Web Tasarım & SEO

Web Partner Web Tasarım & SEO

Geçmişten günümüze teknoloji sürekli ilerlemekte. Değişen teknolojik yenilikleri sıkı sıkıya takip etmek ve internet dünyasından ayakta kalmanın tek yoludur. Web Partner Tasarım ve uygulama ajansı olarak bizler Web Tasarım & SEO konusunda sürekli güncelliği takip eden bir ekibiz. Sık sık algoritma değiştiren Google vb. arama motorlarından kalıcı bir ilk sayfa deneyimi için müşterilerimize destek veriyoruz. Günlük haftalık ve aylık ve yıllık olarak sürekli devam eden algoritma değişiklerinden etkilenmeden istediğiniz anahtar kelimelerde web sitenizi daha fazla trafik çekmesi için tasarlıyor, yayınlıyor, takip ediyor ve sürekli güncel tutuyoruz

 

Böylelikle en doğru web tasarım + kodlama + SEO çalışması ile web siteniz günden güne artan bir ziyaretçi trafiğine sahip oluyor. Potansiyel müşteriliniz artıyor. Organik ziyaretçi artışı web siteniz ve markanız için en önemli büyüme yoldur. Markalaşmak ve markanızı korumak için sürekli olarak ücretli reklamlar vermek tek başına yeterli değildir. Hem maliyet acısından hem de markanızı büyütmek acısından organik aramalarda bulunan bir web sitesine sahip olmanız gerekir.

İnternette arama motorlarında arama yapan pek çok insan ilk olarak ücretli reklamlara tıklasa bile hemen aksiyon almadan reklam veren kişiyi organik arama sonuçlarında (SEP) bulmaya çalışmaktadır. Organik arama sonuçlarından ilk 3 sayfa içerisinden sizi bulamaz ise güvenli bir web sitesi olduğunuzdan şüphe duymaktadır.

Web Partner olarak önceliğimiz web tasarım aşamasında SEO (arama motoru optimizasyonu) kurallarına uygun web sayfaları inşa etmektir. Böylelikle en düşük web tasarım paketi alan müşterilimiz bile organik aramalarda hızlı ve kalıcı olarak yükselmektedirler.
>