Windows Hosting Nedir?

Windows Hosting Nedir?


Windows hosting, Windows hosting işletim sistemine ait web barındırma seçeneklerinden biridir. Windows hostingin pek çok paketi vardır. En çok tercih edileni ise Plesk’tir. Günümüzde de Plesk kontrol paneli sıklıkla tercih edilir. Çünkü Plesk aynı şekilde Windows ile uyumlu çalışarak gayet verimli bir çalışma ortamı sağlar. Lisans ücretleri de Cpanel’e göre çok daha uygundur. 


Windows hosting paketlerinin limitinin olup olmadığı çok kafa karıştırır. Winndows sever kullanıcılar için oluşturulan paketler oldukça ergonomiktir. Optimum çizelgede incelenen hostinglerde limitler yüksek tutulur. Özellikle de disk alanında sıkıntı yaşamayan müşteriler için Wn Limitsiz, Win Limitsiz x1, x5 ve x10 paketlerinin limiti yüksek olmalıdır. 


Windows Hosting Satın Alındığında Ne Yapmak Gerekir?


Hosting siparişi verip ödeme işlemlerini de tamamladığınızda otomasyon tarafından otomatik kurulum gerçekleşir. Sonrasında ürün müşteri panelinde aktif hale gelir. Ayrıca sipariş detayları ve ürün bilgileri de panele düşer. 


Windows Hosting Nasıl Temin Edilir?


Windows hosting, güvenilir sitelerden temin edilebilir. Ayrıca her türlü hosting işlemini alanında uzman firmalardan temin edebilirsiniz. Firmamız, müşterilerine kaliteli bir şekilde SEO, yazılım, web tasarım ve hosting hizmeti vermektedir. Son derece güvenilir bir şekilde hizmet veren firmamız sizlere de en iyi şekilde yardımcı olur. 
Uygun fiyatlarımız ile siz de firmamızdan siteniz için veya yeni bir site açmak için gereksinim duyacağınız her türlü hizmeti temin edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
 
>