Google SEO Danışmanlığı

Google SEO Danışmanlığı

Organik arama sıralarında çok daha yüksek yerlerde yer almak için yürütülen çalışmalara SEO danışmanlığı adı verilir. Search Engine optimization anlamını taşıyan böyle bir çalışma sayesinde istenilen hedef ilgili sitenin arama motorunda daha iyi bir sıralamada yer alması ve bunun sonucunda da çok daha etkili bir trafik oluşturmasıdır. 
Google SEO Danışmanlığı nedir sonucunda ilgili olan sitenin sorunları çözülür ve arama motorunda yüksek sıralarda yer alması oldukça mümkün olur. Bu sayede sitenize Google aramasında çok daha fazla ve doğru müşteri trafiği yaşanır. Bu sayede de cironun artmasına neden olunur. 

E- Ticaret ve Son Kullanıcı Strateji Analizi

Online bir halde doğru müşteri kitlenizi web sitesine çekmek, teşvikte bulunmak ve bulmanız için devamlı gelişen ve rekabet içerisinde bulunan pazarda belirlemiş olduğunuz hedefe ulaşmak için ihtiyaçlarınızı tespit edip uygulamak mümkün oluyor. Sitede bulunan kullanıcıların Mouse hareket takibine kadar tüm alışveriş sürecini ve web sitenin görünümünü detaylı bir analiz raporu ile profesyonel bir çözüm sunarak uygulama sonucu alt yapı gelişmeleri sunuluyor. 

Site Optimizasyonu ve Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Site için responsive tasarım sayesinde web ve mobil için ayrı optimizasyon ayarı yapılıyor ve müşterilerin alışveriş yapma potansiyeli artırarak en hızlı ve güvenli bir biçimde yatırımın dönüşüm yapması sağlanıyor. Müşterilerin alışveriş sırasından ne gibi sorunlar ile karşı karşıya kaldığını tespit etmek mümkün olabiliyor. Özellikle sepette bekleyen ürünler, neden satın alınmaması ve yarım kalan alışveriş gibi durumlar inceleniyor. Bütün bu sorunlara müdahale edilerek satışa dönüştürülmesi sağlanıyor. 

Mobil Pazarlama Stratejisi

Mobil alışveriş deneyimini daha zengin bir hale getirmek için yeni trend deneyimi mobil sitesine uygulanıyor. Masaüstü çalışmaların pek çoğu mobile uyarlanarak kullanıcı deneyimi daha kolay bir hale geliyor ve aktif olabiliyor. 
>