EnaSoft Hakkında

Size Hizmet Etmekten Çok Büyük Mutluluk Duyarız

Neden Biz?

2006 yılında "En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan ve Aocteknik ünvanıyla piyasaya giren firmamız, 2020 yılında EnaSoft Adıyla hayatına devam etmektedir. Geçen 16 yıllık süreçte Türkiye’de, en büyük yazılım firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Ne Yaparız?

EnaSoft; yenilikçi, teknolojiyi yakından takip eden ve kullanan, kaliteye ve güvenceye önem vererek firmaların ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretip kullanımlarına sunan bir bakış açısına sahiptir.

İlke ve Prensiplerimiz

Mesleğimizin saygınlığını ve mesleki hakları korumak için çaba göstermek, saydam ve güvenilirlik esasını benimseyerek, ayrımcılığa düşmeden tüm müşterilerimize aynı mesafede durmak,firmanın standartlarını ve kalitesini yükseltebilmek için bilim ve teknolojiyi takip etmek, temel değerlere bağlı prensip kararlar almak,sosyal-kültürel birikim ve çalışanların motivasyonu için toplantılar düzenlemek, yönetici ve çalışanlarla büyük ve güçlü bir ekip olmayı sağlamak, bu büyük ve güçlü ekibin sayısını önümüzdeki yıllarda daha da arttırarak sektörde öncü ,yenilikçi kimliğini sürdürmek amacımızdır.

>