İstanbul SEO Uzmanı

İstanbul SEO Uzmanı

Günümüz şartlarında kullanılan ve en etkili dijital pazarlama stratejisi olarak bilinen SEO pek çok kişi tarafından kullanılabiliyor. Dijitalleşen dünya ile beraber, bütün işletme yerleri potansiyel müşteri kitlesine dijital kanal yardımıyla da ulaşmak istiyor.

 

SEO danışmanlık hizmeti sayesinde bütün çalışmalar Google kalite yönergesine uhem uygun olacak şekilde hem de müşteri odaklı olarak gerçekleştirebiliyor. İstanbul SEO uzmanı ile hedef anahtar kelimesinde web sitesinin performans düzeyini artırmak için arama motoru optimizasyonu ve reklamcılık hizmeti sunulur.

SEO Uzmanı Nedir? Ne İş Yapar?

Sitenin daha erişebilir bir halde olması, takip edilmesi ve ziyaretçi kişilerin daha çok etkileşim içerisinde olmasını sağlamak için HTML, CSS ve JavaScript gibi yazılım programlarını kullanır.
Seo uygulamasının yeni geliştirilen bir kod üzerinde etkinleştirilmesini sağlamak açısından geliştirme ekibi ile çalışma yürütülür.
İçerik oluşturmak için ve içerik programlamasında SEO kullanabilmek için editör ve pazarlama ekibiyle birlikte çalışma sağlanır. 
Sponsorlu olacak şekilde çevrimiçi reklamcılıkla gelir düzeyini artırmak için her tıklama başına ödeme kampanyası yayınlanır.
Rakip reklam linkleri araştırılır ve analizi edilir. 
Müşteri web sitesinin performans düzeyini izlemek ve iyileştirme yapmak için önerilerde bulunulur.
Arama terimleri, sıralamaları ve analizleri her zaman kontrol edilir. 

SEO Uzmanında Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

Google’ın algoritmalarını anlaması ve hangi değişikliklerin olabileceğini tahmin etmeyi bilecek ve meraklı bir zihni bulunmasıdır.
•    Web sitesi optimizasyon araçları hakkında deneyimli olmak
•    HTML kodlama bilgisi hakkında fikir sahibi olmak
•    Hem yaratıcı hem de stratejik bir şekilde düşünce yapısına sahip olmak
•    Problemleri tanımlamak ve bunları çözebilmek
•    Harika bir sözlü ve yazılı iletişim yeteneği göstermek
•    Takımlarla beraber ve bağımsız bir şekilde çalışma potansiyeline sahip olmak
•    Zaman yönetebilmek ve analitik düşünmek gibi özellikler yer alır. 
>