Google SEO Teknikleri

Google SEO Teknikleri

Genel Google SEO Teknikleri ile web sitesinin alt yapısını oluşturmak için kullanılır.  Backlink çalışmaları ile de sitenin gelişmiş kriterlere dağıtma çalışmalarını başlatırız. Google SEO Teknikleri ilk çıktığından bu yana sürekli gelişmektedir. Buna neden olan temel sebebi arama motorlarının sürekli değişmesinden kaynaklanmaktadır. Arama motorları da kullanıcılara hitap   edecek şekilde kendini sürekli güncellemektedir. Bu sanal platformda günümüz çağında 200’ den fazla Google SEO kriterleri varken bir checklist gibi tamamını birer birer ve aynı biçimde uygulayarak yükselmiyor tabi ki siteler. Her kriterin kendi içinde değişik süreçleri olabiliyor.

Google SEO Stratejisi

 Google SEO Stratejisini oluşturmadan önce kendi konumunuzu ve rakiplerin konumunu doğru bir şekilde içerik ve teknik kısımlarını çok iyi bir şekilde gözlem yaparak eksik ve hatalı kısımlarını tamamlamak için çalışmalısınız. Rakiplerinizi araştırıp inceledikten sonra onlardan çok daha iyi içerik üretmek daha iyi bir kullanıcı deneyimleri sunabilmek için sürekli olarak içerik geliştirmeli ve sitenizi kullanıcı kitlenizi geliştirerek iyileştirmelisiniz. Bunları yapmak ile beraber bunların yanında hangi anahtar kelimelerin sizin için iyi olabileceğini de araştırıp sürekli olarak çalışma yapmak gerekir.
Adım adım araştırmanızı yaptıktan sonra kontrollerinizi yapıp eksiklerinizi tamamlayıp yapılacak listenizi oluşturabilirsiniz.
•    Yapılacaklar Listesi
•    İçerik planlaması
•    Sektör analizi
•    Rakip analizi
•    Anahtar kelime analizi
•    Teknik SEO kontrolleri
•    Güvenlik planlamaları

SEO Araştırma Tecrübe

Elinizde herhangi bir proje varsa bu proje için yukarıda belirttiğimiz tüm maddeleri uygulayarak başarı elde edebilirsiniz. Google SEO Teknikleri geniş ölçekte bilgi edinip her zaman başarılı sonuçlar elde etmeniz mümkün olabilir. Kısaca başarıya ulaşmak için web sayfanızı en üstlere taşıyabilmek için bu kriterlere özen göstermelisiniz.
>